Movies
Ratings
653
The King's WardenRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0

FallRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5

VenomRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5

HarbinRated ★ 3.5