Movies
Ratings
272
Casino RoyaleRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5

Perfect DaysRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5

The Yellow SeaRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0