Titles you rated
The Night OwlRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 0.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 1.5
My punch drunk boxerRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0

Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5

Be with YouRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
RakkaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0