Movies
Ratings
50
KOKUHORated ★ 2.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0

ThirstRated ★ 2.5

Decision to LeaveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0

Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Snakes and EarringsRated ★ 3.0