Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5

In the Mood for LoveRated ★ 2.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.0

ThirstRated ★ 1.0
The Edge of SeventeenRated ★ 1.5

HereditaryRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 2.5

Kamome DinerRated ★ 0.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5

Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0

A Silent VoiceRated ★ 0.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5

MoneyRated ★ 3.0

Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0