Movies
Ratings
537

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0

Forbidden DreamRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0