Series
Ratings
117
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
SilentRated ★ 2.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0