Movies
Ratings
1033
The Green KnightRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.0
MaraRated ★ 3.0
The LodgeRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
PetRated ★ 3.5
StayRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 5.0
Last Days in the DesertRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5