Titles you rated

Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
The FrogRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Wedding ImpossibleRated ★ 2.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
True to LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
A Nation of BrothRated ★ 2.0

Reborn RichRated ★ 1.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 1.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0