Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0

Death Note: The Last NameRated ★ 2.5

C'est Si BonRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5

After EarthRated ★ 3.0

Anarchist from ColonyRated ★ 3.5

TyphoonRated ★ 4.0