Movies
Ratings
251
The GiverRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5

Secret SunshineRated ★ 4.0
Fighter In The WindRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0

Public EnemyRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5