Titles you rated

Wall to WallRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0

Memento MoriRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 2.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0

HereditaryRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Woman Who RanRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 2.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 2.5
Coffee And CigarettesRated ★ 4.0