Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0

Anarchist from ColonyRated ★ 4.5

A Taxi DriverRated ★ 4.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0