Movies
Ratings
690
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5

Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0

AftersunRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
The Life AheadRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 2.0
SpencerRated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0