Movies
Ratings
534
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5

HarbinRated ★ 3.5

EscapeRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5