Titles you rated

Y Tu Mamá TambiénRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Aviator's WifeRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0

Boiling PointRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5