Movies
Ratings
1516
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
SiratRated ★ 3.5
The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 2.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
The Call of the WildRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0

Murder ReportRated ★ 2.5
Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5

No Other ChoiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0

MaterialistsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.0