Series
Ratings
871
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 4.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 2.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0