Movies
Ratings
728
Black PantherRated ★ 3.5

On Your Wedding DayRated ★ 3.0

The NegotiationRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
ChampionRated ★ 1.5
SkyscraperRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.5

Feng ShuiRated ★ 2.5
RampantRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.5

Be with YouRated ★ 3.5

The SwindlersRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0