Titles you rated

To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0

Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5

FamilyhoodRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 2.5

TunnelRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0

Gangnam BluesRated ★ 3.5

Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5