Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5

Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0

SicarioRated ★ 1.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0

Now You See Me 2Rated ★ 0.5

PonyoRated ★ 5.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 4.0

DriveRated ★ 2.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5

Little ForestRated ★ 3.5

TunnelRated ★ 3.5

MoneyRated ★ 4.0

VenomRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 5.0