Series
Ratings
33
NarcosRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
The Final MatchRated ★ 3.5
Walking to HeavenRated ★ 3.0
Eyes of DawnRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5