Movies
Ratings
1350
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
CaligulaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0

Tale of CinemaRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0