Movies
Ratings
351
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5

SplitRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5