Titles you rated
The MatrixRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0

Going by the BookRated ★ 4.0

ArahanRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 5.0

The PriestsRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0

Nameless GangsterRated ★ 4.5

The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
GreedRated ★ 3.5
The RecruitRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 5.0
25th HourRated ★ 5.0