Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.5
Borg MomRated ★ 0.5

Woman of DignityRated ★ 4.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Seven First KissesRated ★ 1.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0