Movies
Ratings
444
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
6 DaysRated ★ 3.0
FatherhoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5

A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0