Movies
Ratings
1029
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 1.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Mr. JonesRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 1.5
The GoldfingerRated ★ 2.0

ExhumaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 1.0
NapoleonRated ★ 2.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0