Movies
Ratings
419
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0

Chungking ExpressRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 3.5

HarbinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5

Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
The Island of CatsRated ★ 3.0