Titles you rated

City of GodRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0

The TreacherousRated ★ 2.0

MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5