Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 4.0
BrightRated ★ 4.0

I Can SpeakRated ★ 5.0

The FortressRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.0
The KingdomRated ★ 4.0
VirungaRated ★ 5.0
Sand CastleRated ★ 2.0