Movies
Ratings
283
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Young Mother's HomeRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
L'EnferRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0