Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Murder ReportRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0