Titles you rated


Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5

Decision to LeaveRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5

Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0