Movies
Ratings
42

Chungking ExpressRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5

In the Mood for LoveRated ★ 5.0

Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0

ParasiteRated ★ 1.0

Castaway on the MoonRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 2.5

SunnyRated ★ 4.0

Take OffRated ★ 3.0

ExitRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0

MoneyRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 5.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Grown UpRated ★ 5.0