Titles you rated

No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0

WonderRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 1.0
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5