Movies
Ratings
387
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 1.0
The UglyRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 5.0

Concerning My DaughterRated ★ 4.0

Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5

ExitRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.0

Because I Hate KoreaRated ★ 2.5

Perfect DaysRated ★ 1.5

Single in SeoulRated ★ 1.5

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5

Escape from MogadishuRated ★ 4.5