Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.0

Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5

The Divine WeaponRated ★ 2.5
D-WarRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.0

Battle RoyaleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0