Movies
Ratings
404
The Shape of WaterRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
마루는 강쥐Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
He's All ThatRated ★ 2.5