Series
Ratings
18
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5

백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5