Series
Ratings
128
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5

House of CardsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5