Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
OrlandoRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0

The GrandmasterRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 2.5
DAEMUGARated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Film director vlogRated ★ 3.5
Leave The Door OpenRated ★ 4.0

Secret ReunionRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The TraderRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Gleaners & IRated ★ 4.0