Series
Ratings
413
Unknown SeoulRated ★ 5.0

Hidden LoveRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
American PrimevalRated ★ 3.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
The History of UsRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5