Movies
Ratings
514
FrankensteinRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5

Because I Hate KoreaRated ★ 2.5

Battle RoyaleRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.0