Series
Ratings
115
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 3.0
Chou Gentei NouryokuRated ★ 3.0
RipleyRated ★ 3.5
The Lost Flowers of Alice HartRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5