Titles you rated


ParasiteRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5

Midnight RunnersRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0