Movies
Ratings
966

Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Senior YearRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 2.0
I Lost My BodyRated ★ 3.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.0
Pieces of a WomanRated ★ 3.0
People We Meet on VacationRated ★ 2.5
Goodbye JuneRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0