Movies
Ratings
93
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0

VenomRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
This Is EnglandRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
SisterRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5