Series
Ratings
224
Black MirrorRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
High School Rapper Season 3Rated ★ 2.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Borderless PochaRated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 3.0
Fugitive BoysRated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0