Series
Ratings
84
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 3.0